Home | Summer Sprint Cup Season 3

2023-07-16 20:15
2023-07-30 20:15
2023-08-13 20:15
2023-08-27 20:15
League duration
2023-07-04 18:18 - 2023-09-01 19:30
Game Picture League Picture

ACC Summer Sprint Cup Season 3

Gra: Assetto Corsa Competizione.

DLC:

  • International GT Pack (Suzuka, Laguna Seca)
  • 2020 GTWC Pack (Mercedes-AMG Evo GT3, Ferrari 488 Evo GT3)
  • Challengers Pack (Audi R8 LMS Evo II GT3)
  • 2023 GT World Challenge DLC (Valencia, Ferrari 296, Lamborghini Huracan Evo 2, Porsche 911 GT3 R (Type 992))

Uczestnictwo: Otwarte dla doświadczonych kierowców, każdy może dołączyć w dowolnym czasie.

Samochody: Wszystkie samochody GT3 dostępne w grze na dzień 01.07.2023 z wyłączeniem samochodów pucharowych.

Malowania: Wszystkie przesłane przez kierowców malowania można pobierać i używać w grze nieodpłatnie za pomocą naszego programu Content Manager. Po wersji 1.8 ACC malowania nie powodują przycięć w grze, dlatego jeżeli pozwala na to sprzęt (3+GB VRAM) to zaleca się ich używanie.

Drużyna może przygotować własne malowanie samochodu (tzw. skin/livery) i załadować je przez stronę do swojego profilu. Możliwość załadowania malowania odblokowuje się po wpłacie dotacji na daną ligę w wysokości min. 10 zł (patrz dotacje poniżej). Spakowany zipem plik z własnym malowaniem nie może przekraczać 15MB, poradnik jak zrobić malowanie a także korzystać z programu Content Manager do pobierania malowań znajdziecie pod tym linkiem.

Dotacje: Uczestnictwo w sezonie nie wiąże się z koniecznością wpłacenia dotacji. Jednakże ze względu na koszt utrzymania serwerów oraz ewentualnych nagród wprowadzamy system dotacji i powiązanie pewnych możliwości z dokonaniem dotacji w określonej wysokości:

  • 10 zł: możliwość wgrania własnego malowania, które będzie widoczne u innych kierowców (jeśli je sobie ściągną), możliwość tworzenia lub dołączania do zespołu,

Pamiętajcie, że dotację zwykle robicie raz, a liga trwa kilka miesięcy więc nie musicie się ograniczać do minimalnych wpłat. Darczyńcy, którzy wpłącą min. 30 zł zostaną wyróżnieni na stronie wyników specjalnym kolorem, a w późniejszym czasie również na streamie (top donors). Swoje imię i nazwisko lub ksywkę możecie wpisać w polu “Wiadomość”.

Dotacje należy wpłacać poprzez stronę https://tipo.live/p/simracepl podając w polu "Twój nick" 17 znakowy Steam ID 64. Znajdziesz go w swoim profilu wchodząc na link https://esport.simrace.pl/user.  To bardzo ważne abyśmy mogli powiązać wpłatę z Twoim profilem kierowcy. Musisz też wybrać cel wpłaty abyśmy powiązali to z ligą. Jeśli tego nie zrobisz prawidłowo, nie odblokują się dodatkowe możliwości, a my nie będziemy w stanie przesunąć tej płatności więc przyłóż się do tego.

Istnieje też możliwość wpłaty na “Utrzymanie / Development” więc jeśli podoba się Wam to co robimy i chcecie aby strona rozwijała się dalej to można również tam wpłacić ale uwaga: nie zostanie to zaliczone do żadnej ligi i nie odblokuje Wam możliwości w żadnej lidze więc jeśli chcecie zrobić większą wpłatę ale przy tej okazji odblokować też malowania i teamy to lepiej zrobić wpłatę na konkretną ligę.

Prekwalifikacje: Przed każdym wyścigiem zostanie uruchomiony serwer prekwalifikacji aby przypisać kierowców do właściwych serwerów bazując na ich czasach okrążeń.

Weekend wyścigowy:

  • Trening: 60 min
  • Kwalifikacje: 15 min
  • Wyścig: 60 min

Warunki na torze: 

  • Prekwalifikacje odbywają się w stałych warunkach pogodowych.
  • Kwalifikacje i wyścigi odbywają się w losowych warunkach pogodowych symulowanych przez Assetto Corsa Competizione. Wstępne ustawienia symulacji takie jak poziom chmur, losowość, temperatura otoczenia oraz godziny rozpoczęcia sesji i mnożnik czasu zostaną podane przez na początku ligi od razu na wszystkie wyścigi.

Pojemność gridu: 32 samochody. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany tej wielkości w zależności od zainteresowania.

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie. Jeśli masz pytania lub są jakieś niejasności, napisz do nas na forum lub Discordzie na kanale #chat-summer tagując @League Admin.